Kioskvakt-oppgaver:
-Avtale henting og levering av kasse med den helgas ansvarsperson
-Ha med vaffelrøre etter oppskrift på sarpsborgbandyklubb.no (klubben/kioskvakt/vaffelrøre)
-Hvis ikke tidspunktet passer, må du selv sørge for å bytte vakt med andre
-For de som har mulighet, er det fint å møte 2 på kioskvakt, slik at slipebua også kan betjenes
- På A-kamper vil en ansvarlig stå i kiosken sammen med den som står på kioskvakt-lista
Uke 1 (Ansvarlig Heidi Lithander Byvold Tlf 47301188)
Dato Klokka Spiller Foresatt Telefon
Ons. 04.01 1730-2030 Anders Røren Tommy Røren 46416679 A-kamp
Fre. 06.01 1700-2000 Mikkel N.-Haslien Rune Haslien 97552662
Lør. 07.01 1500-1900 Robert Nordahl Lars Nordahl 91682180
Søn. 08.01 1200-1530 Adrian Langsholt Henrik Langsholdt 91662830
Søn. 08.01 1530-1900 Christian Hansen Heidi Hansen 95069266
Man. 09.01 1730-1930 Sivert L. Byvold Heidi L. Byvold 47301188 Bandyskole
Uke 2 (Ansvarlig Helge Torget Tlf 91682411)
Ons. 11.01 1730-2030 Amund Stenersen Linn Ellefsen A-kamp
Fre. 13.01 1700-2000 Ole Robin Kåsa Heidi Kjellmann 99008288
Lør. 14.01 1500-1900 Kristian C-Myhre Charlott C-Myhre 90565181
Søn. 15.01 1200-1530 Henrik Ulland Kenneth Ulland 46616302
Søn. 15.01 1530-1900 Carsten Holter Stein G. Holter 94807826
Man. 16.01 1730-1930 Andreas Torget Helge Torget 91682411 Bandyskole
Uke 3 (Ansvarlig Kristin Stenholt Tlf 99702323)
Ons. 18.01 1730-2030 Snorre B. Eriksen Joachim Eriksen 98222295 A-kamp
Fre. 20.01 1700-2000 Petter Thorsen Per A. Thorsen 95081344
Lør. 21.01 1500-1900 Jørgen A. Nordbø Ingvild A. Steen 94499874
Søn. 22.01 1200-1500 Små-guttekamp
Søn. 22.01. 1500-1900 Philip Jacobsen Monica Jacobsen 90174824
Man. 23.01 1730-1930 Herman Gundelsby Kristin Stenholt 99702323 Bandyskole
Uke 4 (Ansvarlig Hanne Alfredsen Riise Tlf. 41290210)
Fre. 27.01 1700-2000 Magnus Brattland Stig Brattland 91748618
Lør. 28.01 1500-1900 Thomas D. Fjellgård Tarjej Fjellgaard 91845385
Søn. 29.01 1200-1530 Iver Nyøygard Terje Nyøygard 90898928
Søn. 29.01 1530-1900 Markus Strand Ellen M. Strand 90830718
Man. 30.01 17.30-19.30 Tobias Muller Hanne A. Riise 41290120 Bandyskole
Uke 5 (Ansvarlig Heidi Lithander Byvold Tlf. 47301188)
Fre. 03.02 1700-2000 Jonas Ekholdt Ole M. Ekholdt 97885471
Lør. 04.02 1500-1900 Linus Fjeld Raymond Fjeld 90996007
Søn. 05.02 1200-1530 Adrian Langsholt Henrik Langsholdt 91662830
Søn. 05.02 1530-1900 Casper Henriksen Bjørnar Henriksen 95767174
Man. 06.02 1730-1930 Sivert Byvold Heidi L. Byvold 47301188 Bandyskole
Uke 6 (Ansvarlig Helge Torget Tlf. 91682411)
Fre. 10.02 1700-2000 Herman Nilsen Jon A. Nilsen 90776685 A-kamp
Lør. 11.02 1500-1900 Niklas Bredeg Bernt Bredeg 41307787
Søn. 12.02 1200-1530 Små-guttekamp
Søn.12.02 1530-1900 Tobias Hansen Heidi Hansen 95069266
Man. 13.02 1730-1930 Andreas Torget Helge Torget 91682411Bandyskole
Uke 7 (Ansvarlig Kristin Stenholt Tlf. 99702323))
Fre. 17.2 1800-2100 Anders Røren Tommy Røren 46416679
Lør. 18.2 1700-2000 Mikkel N.-Haslien Rune Haslien 97552662
Søn. 19.2 1500-1900 Robert Nordahl Lars Nordahl 91682180
Søn. 19.2 1530-1900 Herman Gundelsby Kristin Stenholt 99702323
Uke 8 (Ansvarlig Hanne A. Riise Tlf. 41290210)
Fre. 17.02 1700-2000 Ole Robin Kåsa Heidi Kjellmann 99008288
Lør. 18.02 1500-1900 Amund Stenersen Linn Ellefsen
Søn. 19.02 1200-1530 Henrik Ulland Kenneth Ulland 46616302
Søn. 19.02 1530-1900 Carsten Holter Stein G. Holter 94807826
Alle har med vaffelrøre etter oppskrift under
Det finnes mange alternativer til dette, og dersom noen har kommentarer/tips til forbedringer ta kontakt!
10 | Store egg |
5 dl | Sukker |
2,5 l | Hvetemel |
5 ts | Bakepulver |
8 ts | Vaniljesukker |
4 ts | Kardemomme |
Ca 2 l | Lettmelk |
5 dl/500gr | Smeltet smør (som må kjøles før det blandes) |
Bittelitt salt |